Ireneusz Żurawski 4 listopada zagłosuje na Roberta Pawłowskiego!

Żurawski Ireneusz, Pawłowski Robert Fot. Archiwum własne
Żurawski Ireneusz, Pawłowski Robert

Były burmistrz i były kandydat na burmistrza oficjalnie oświadczył, że w II turze wyborów zagłosuje na  Roberta Pawłowskiego.

Oto co napisał na swoim fanpage'u:

"Mamy oficjalne wyniki wyborów i II turę wyboru burmistrza więc postanowiłem zabrać głos.

Najważniejsze – dziękuję.
Dziękuję wszystkim, którzy w tych wyborach poparli mnie i kandydatów na radnych z mojego komitetu wyborczego. W moim przekonaniu mieliśmy najbardziej spójny i nowoczesny program rozwoju Złotoryi i cieszyć może, że został on doceniony przez tak dużą liczbę Mieszkańców. Dlatego dziękuję tym 1.811 Złotoryjanom, którzy byli ze mną. Dla mnie to wielka sprawa i coś, o czym nie zapomnę.
Dziękuję też tym, którzy pracowali i wspierali mnie w tej kampanii. Dziękuję za każdą uwagę, za każdy wywalczony głos, za każdy komentarz w mojej obronie i za odwagę – do otwartego popierania mojej kandydatury.

Wiele osób pyta mnie „co dalej?” W tej chwili wydaje mi się, że moja przygoda z samorządem się kończy ale życie potrafi zaskakiwać. W kwestii przyszłości mam głowę pełną pomysłów, również takich, które będą przynosiły prestiż i wymierne korzyści Mieszkańcom Naszego Miasta. Nie wyobrażam sobie abym w kwestiach społecznych cokolwiek i kiedykolwiek robił bez udziału i nie na rzecz zwykłych Złotoryjan. Jeżeli takie możliwości będą – na pewno dam znać.

Zdaję sobie sprawę, że mieszkańcy zastanawiają się „Kogo w drugiej turze poprze Żurawski? Pawłowskiego? Zwierzyńską? A może nikogo?” i oczekują ode mnie jakiejś formy deklaracji. Od zawsze wyznaję zasadę, że udział w wyborach jest moim obywatelskim obowiązkiem dlatego też nie wyobrażam sobie abym nie wziął udziału w powtórzonym głosowaniu. I do tego samego zachęcam wszystkich Złotoryjan. Chcę zarazem podkreślić, że mam duże zaufanie do świadomego podejmowania decyzji przez Mieszkańców Złotoryi. Najważniejsze przy tym dla mnie jest to – i o to apeluję – aby każdy z Was, głosujący na mnie, nie został 4 listopada w domu tylko udał się do swojego lokalu wyborczego i zagłosował zgodnie z własnym sumieniem, w przekonaniu, że wrzucając kartę do urny rozpatrzył wszystkie „za” i „przeciw” swojego wyboru. Jeżeli po oddaniu głosu każdy z Was wyjdzie z przekonaniem, że wybrał słusznie będzie to dla mnie powód do radości. Ja zdecydowałem na kogo zagłosuję w II turze wyborów a wybór mój wynika tylko i wyłącznie z odpowiedzialności i w poczuciu troski o Nasze Miasto w perspektywie nadchodzących pięciu lat.
4 listopada zagłosuję na ROBERTA PAWŁOWSKIEGO. Dziękuję i wszystkich pozdrawiam- Ireneusz Żurawski".

Wywołało to burzę komentarzy, których nie  przytoczymy, bo nie chcemy być wywołani do odpowiedzi za powtarzanie plotek i pomówień. Każdy ma prawo do dokonania własnego wyboru i zakomunikowania tego całemu miastu, a biorąc pod uwagę, że to facebook, nawet całemu światu.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.