Maciejewski pomaga!

Maciejewski pomaga Fot. Archiwum własne
Maciejewski pomaga

Zbliżające się święta  to dla wielu osób bardzo trudny czas. Wszelkie kłopoty i niedostatki wydają się wtedy większe i trudniejsze do pokonania. Tym bardziej, kiedy sytuacja finansowa nie pozwala na zakup niezbędnych do normalnego funkcjonowania produktów. Wtedy na wagę złota staje się pomoc i wsparcie tych, którym powiodło się trochę lepiej.

W takiej sytuacji znalazł się pan Janusz Żądło z Uniejowic. Pilnie potrzebował opału na zimę.  I tym razem Paweł Maciejewski stanął na wysokości zadania. Zorganizował grupę ludzi, którzy sfinansowali tonę węgla dla pana Janusza.  Trzeba było widzieć jego radość i wdzięczność. Opowiedział nam przy tym o swojej chorobie i związanych z tym problemach. Wielokrotnie dziękował i życzył wszystkim wesołych świąt.

Mamy nadzieję, że i dla niego będą zdrowe i spokojne, a ten drobny dar serca poprawi trudną sytuację i pozwoli uwierzyć, że człowiek w potrzebie nigdy nie jest sam.

Sponsorzy nie prosili nas o reklamę, ale poniżej umieszczamy ich nazwiska, bo dobro też trzeba docenić. W zakupie węgla dla pana Janusza pomogli:

Paweł Maciejewski, Trans Opał- Jan Kramek, Marcin Siemieniec, Dorota Karlak i  Tomasz Kapral. 

WIDEO

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.