Basen w Złotoryi jest potrzebny - radni za

basen Fot. fotopolska.eu
basen

Radni po raz kolejny dają burmistrzowi zielone światło w sprawie basenu.

Lipiec, lato w pełni. Wielu mieszkańców wspomina dawne czasy, gdy mogli się kąpać w miejskim basenie. Jak wszyscy wiedzą basen, który funkcjonował kilkadziesiąt lat zmarniał podczas ostatniej kadencji burmistrza Irenusza Żurawskiego i już nigdy nie odżył. Radni podczas rządów następnego burmistrza próbowali kilkakrotnie doprowadzić do reanimacji basenu. Burmistrz Pawłowski jest jednak mistrzem w wynajdywaniu trudności w sprawie  powstania pływalni miejskiej. Skłania się jedynie do basenu w ramach centrum senioralnego.

Wakacyjne spotkanie radnych dotyczyło kilku spraw, między innymi budowy basenu w Złotoryi. Tym razem wszyscy radni dali burmistrzowi zielone światło do działań na rzecz budowy basenu. Niektórzy niezmiennie od kilku lat. Inni dali zielone światło warunkowo.

Radny Antonowicz - Ja się chowałem na basenie na Legnickiej od dziecka i byłbym bardzo zadowolony gdyby był basen, ale najpierw musi być nas na to stać. Koncepcja musi być dokładna mamy dużo obiektów i ich utrzymanie jest kosztowne.
Radny Łoś - Jestem za, choć przyznam, że zielone świattło gaśnie gdy widzę  infrastrukturę sportową w mojej okolicy, czy chodnik, bo go nie ma.
Radna Zwierzyńska - Zielone światło pali się od kilku lat i nigdy nie zgasło..
Radny Okręglicki - Zielone światło po raz czwarty.
Radny Maciejewski - Trzeba podjąć męską decyzję. 
Radny Pożar miał dosyć dyskusji i stanowczo stwierdził: 
Jestem za, a nawet przeciw. Jestem przeciw temu gadaniu przez dwa lata na ten temat. Dobrze,   że jest połowa kadencji, że nie będziemy musieli słuchać tych wywodów, które słuchamy dwa lata i będziemy mieli wybór... burmistrza.

Macie chwilę? To posłuchajcie dyskusji w sprawie basenu. -LINK

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.