Mikołaj dla dzieci po raz trzeci!

mikołaj.jpg Fot. Archiwum własne
mikołaj.jpg

Jak obiecał, tak robi. Paweł Maciejewski zobowiązał się, że co roku zorganizuje na złotoryjskim rynku uroczyste Mikołajki dla wszystkich chętnych dzieci ze Złotoryi i okolic.

Ponieważ Mikołaj będzie miał mnóstwo obowiązków, na złotoryjskim rynku pojawi się 3 grudnia 2023 dopiero o 13.00. Wcześniej musi odwiedzić wychowanków Domu Dziecka w Wilkowie, z którym od lat współpracuje.

Tak jak w poprzednich latach na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Będą prezenty, zdjęcia z Mikołajem oraz ciasto i gorąca czekolada dla wszystkich. 

Wraz z Mikołajem serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy i uroczystego przeżycia tego tak ważnego dla maluchów dnia. Wierzą czy nie, chętnie i z radością celebrują spotkanie ze świętym, co widać szczególnie na zdjęciach z Mikołajem. 

Jest to oczywiście impreza dość skomplikowana logistycznie i finansowo. Jednak Paweł Maciejewski nie żałuje swoich diet i potrafi wokół siebie zgromadzić wielu ludzi dobrej woli, którzy doceniają jego inicjatywy i angażują się do pomocy przy każdym przedsięwzięciu. 


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.