Puchar Europy WRPF Złotoryja 2017

Puchar Europy WRPF Złotoryja 2017
Puchar Europy WRPF Złotoryja 2017

Blisko 150 uczestników rywalizowało w  Pucharze Europy WRPF Złotoryja 2017, który odbył się w sobotę 4 listopada. Zawodnicy z całej Europy zmagali się z wyciskaniem ciężarów mocno powyżej 200 kg.

Organizator i Mistrz Świata Pan Andrzej Kocyła zapewnił oprawę na najwyższym poziomie.Wspaniała rywalizacja, doping publiczności i sportowa atmosfera, to wszystko sprawia, że do udziału w zawodach ustawia się długa kolejka sportowcòw. Panu Andrzejowi dziękuję za zaproszenie oraz miłe wyròżnienie figurką Wilkołaka. To chyba dla mnie motywacja na sezon zimowy?  Burmistrzowi Złotoryi Robertowi Pawłowskiemu gratuluję wydarzenia, które z pewnością bardzo dobrze promuje miasto złota. - pisze burmistrz Jawora Emilian Bera na swoim fanpagu.

Andrzej Kocyła i Emilian Bera

Co to była za sobota! 13 godzin prowadzenia zawodów, 13 godzin bycia częścią wspaniałej imprezy. Andrzej Kocyła zrobiłeś coś niesamowitego! Gratuluję, jesteś niesamowitą maszyną organizacyjną, chodzącą reklamą hasła "Wszystko jest możliwe, gdy tylko tego pragniesz". - Maciej Wiącek prowadzący imprezę.

Puchar Europy WRP Federation - Złotoryja 2017 - mega obsada, mega wyniki, mega organizacja, świetni ludzie.Pomimo tego, że był to bardzo ciężki dzień - warto było ... - uczestnicy.

Najważniejszą część imprezy, czyli wręczenie pucharów uwiecznił Henryk Biały na youtube.


zdjęcia pochodzą z fanpaga Andrzeja Kocyły
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.