Zwyciężył rozsądek!

Gimnazjum Fot. Archiwum własne
Gimnazjum

Dziś, to jest 24 marca2016 radni podjęli uchwałę o zamiarze połączenia SP3 i gimnazjum w Zespół Szkół Miejskich w Złotoryi. Decyzję radnych poprzedziło kilka tygodni analiz i refleksji. Cieszymy się, że ostateczny werdykt jest roztropny i mający na celu poprawę sytuacji złotoryjskiej oświaty. Chwali się, że radni byli jednomyślni i mówili jednym głosem. Ważne jest , że pozytywnie odnieśli się do inicjatywy uchwałodawczej obywateli przedstawionej przez panią Barbarę Zwierzyńską –Doskocz.

Wszystko to świadczy o tym, ze troszczą się o miejski budżet i ludzi, którzy w Złotoryi pracują, kształcąc i wychowując kolejne pokolenia złotoryjan. Wszak to w niedługim czasie oni przejmą pałeczkę i dobrze byłoby stworzyć im po temu optymalne warunki.

Czy połączenie będzie, czy nie- okaże się w ostatecznym głosowaniu. Do tego czasu Burmistrz musi zgromadzić opinie RP, RR, związków zawodowych i wreszcie kuratora. Liczymy , że stanie się to dość szybko, bo czas zatwierdzenia arkusza organizacyjnego tuż, tuż.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.