ANIMUSOWY DZIEŃ DZIECKA

Zbiórka Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS
Zbiórka Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS

Po raz pierwszy Fundacja ANIMUS organizuje w dniach 11-12 maja 2018 r. zbiórkę  SŁODYCZY, które będą przekazane z okazji DNIA DZIECKA w formie paczek dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, szczególnie dla dzieci z rodzin wielodzietnych i z niepełnosprawnością. 

W organizacji akcji na terenie miasta Złotoryja będą pomagać wolontariusze Fundacji ANIMUS oraz uczniowie z Zespołu Szkół Miejskich w Złotoryi.

Do specjalnie przygotowanych koszy, każdy kupujący będzie mógł przekazać na rzecz dzieci artykuły spożywcze: czekolady, cukierki, soki, chrupki czyli te produkty z których dzieci na pewno się ucieszą.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej szlachetnej akcji! Okażmy serce i pomóżmy dzieciom – zachęca Łucja Marchaj-Miller – Prezes Zarządu Fundacji ANIMUS. Sprawmy, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Sprawmy, by niemożliwe stało się możliwym - RAZEM możemy więcej!

Zapraszamy do udziału w akcji! Czekamy na Państwa w dniach 11–12 maja 2018 r. od godziny 8:00 do 18:00 w supermarketach w Złotoryi STOKROTKA i NETTO. Dziękujemy!

Zbiórka została zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod  nr 2018/1580/OR.


Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.