Sylwia Jasionowicz - kandydatka na radną w okręgu nr 5

Jasionowicz Sylwia
Jasionowicz Sylwia

Radnych tworzących KWW Barbara Zwierzyńska - Działajmy Razem przedstawia Barbara Zwierzyńska Doskocz - kandydatka na burmistrza.

Sylwia Jasionowicz, z wykształcenia jest administratorem biurowym, pracuje jako manager muzyczny, organizuje koncerty, trasy koncertowe, realizuje teledyski. Podróżniczka i pełnoetatowa mama.

Uważa, że osobisty kontakt z mieszkańcami to podstawa, szczególnie zależy jej na poprawie stanu chodników, ulic, klatek schodowych oraz zagospodarowaniu miejsca sprzyjającego wypoczynkowi ( ławki, place zabaw, zieleń, czystość). Często podróżuje po całej Polsce w sprawach zawodowych, przy okazji obserwując jak funkcjonują inne miasta i miasteczka. Chce przypilnować by nasze miasto, które posiada ogromny potencjał w pełni go wykorzystało, przyciągając swoim urokiem, historią i położeniem, tłumy turystów, nowych mieszkańców i inwestorów, i wierzy że zmiany na lepsze zaczynają się od małych kroków, ale najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość w dążeniu do celu.

Kandyduje do Rady Miejskiej z okręgu nr 5: Bohaterów Getta Warszawskiego, Klasztorna, Konopnickiej, Plac Reymonta, Plac Uciecha*, Staromiejska, Żeromskiego (głosowanie w ZOKiRze przy pl. Reymonta) 

źródło: KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.