Barbara Zwierzyńska drugą kandydatką na burmistrza Złotoryi

Zwierzyńska Barbara Fot. Archiwum własne
Zwierzyńska Barbara

Barbara Zwierzyńska potwierdziła wczoraj na facebooku swój start w wyborach samorządowych, na urząd Burmistrza Miasta Złotoryja. 

To przemyślana decyzja, pełna nadziei na lepszą Złotoryję. Uważam, że złotoryjanie zasługują na więcej. Pracuję na rzecz mieszkańców m.in w Stowarzyszeniu Nasze Rio od dawna, piszę i realizuję projekty, angażuję, organizuję, ale z poziomu społecznika nie wszystko można zrobić.

Pani Barbara ma 39 lat, jest żoną i matką 3 dzieci. Ukończyła dwa kierunki studiów (zarządzanie, rozwój lokalny). Doświadczenie w zarządzaniu zdobywała pracując przez wiele lat w międzynarodowej korporacji, własnej firmie i prowadząc organizację pozarządową. Nie należy do żadnej partii.

Ogłaszając tę decyzję zwróciła się jednocześnie do mieszkańców z apelem o zaangażowanie się w opracowanie planu rozwoju Złotoryi:

Chcę zamiast programu wyborczego razem z Wami napisać PLAN ROZWOJU MIASTA. Konkretny, stworzony przez mieszkańców, realny. Porządek w mieście (!), jakość życia mieszkańców (urzędy, zdrowie, sport i rekreacja, zieleń miejska, kultura, drogi, edukacja, czas wolny), skuteczne pozyskiwanie funduszy, przedsiębiorczość, turystyka. POMOŻECIE? Bardzo proszę znajdźcie chwilę i napiszcie co dla Was jest najważniejsze, co byście zmienili, poprawili? Piszcie komentarze, wiadomości, dzwońcie .

Jeśli ktoś z Was chce się bardziej zaangażować - czekam na info i zapraszam do współpracy. Poszukuję osób, które kochają to miasto i chcą je zmieniać.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.