Klub dziecięcy w Wojcieszowie

Klub malucha w Wojcieszowie
Klub malucha w Wojcieszowie

Wojcieszowski Klub Malucha funkcjonuje od połowy 2014 roku. Zlokalizowany jest w centrum miejscowości, w sąsiedztwie Zespołu Szkół. Założycielką Klubu jest Dorota Gaj – pedagog ze specjalnością pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna, mama dwójki małych dzieci.

Klub zapewnia opiekę maluchom w wieku 1-3 (w uzasadnionych przypadkach 4) lata. Obecnie może przyjąć 8 podopiecznych, a od stycznia 2018 roku liczba miejsc zostanie zwiększona do 12. Dzieci mają zapewnione komfortowe warunki, przebywają w przestronnej bawialni, mają do dyspozycji starannie dobrane zabawki, spędzają dużo czasu na spacerach, w ogrodach, na boiskach i placach zabaw, korzystają z hali sportowej i szkolnych sal gimnastycznych.

Grupą dzieci zajmują się dwie wykwalifikowane opiekunki, realizują one autorski program opiekuńczo-wychowawczy i edukacyjny, który stawia w swych założeniach na wszechstronny rozwój podopiecznych, zgodnie z ich możliwościami i potrzebami.

Dotychczas z opieki w placówce skorzystało ponad 20 dzieci. Rodzice, którzy zdecydowali się powierzyć swoje pociechy pod opiekę w Klubie są bardzo zadowoleni, głównie z powodu kameralności grupy, przyjaznej, domowej atmosfery, przystępnej ceny oraz troski i zaangażowania kadry.

Z pełną ofertą Klubu Malucha, opiniami Rodziców i cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej: www.klubmalucha.wix.com/stas

Można także śledzić regularnie aktualizowany profil Klubu na facebooku: www.facebook.com/klubmaluchastas

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.