O wyborczym komentowaniu słów kilka........

Kandydaci na burmistrza w wyborach 2018
Kandydaci na burmistrza w wyborach 2018

Ręce opadają, kiedy się czyta niektóre komentarze  o lata świetlne oddalone od merytorycznej dyskusji na temat  kandydatów na burmistrza i radnego w naszym mieście.

Oczywiste jest , że odwagi komentującym dodaje fakt, że są anonimowi. Czy jednak nie należałoby, mimo wszystko, postarać się o zachowanie przynajmniej przyzwoitego poziom i kultury?

Obrażanie, wytykanie wad, przytyki osobiste, złośliwości i  pomówienia- taki  charakter i styl ma większość komentarzy. Co więcej niektórzy komentujący obrażają się, że ich wpis nie został zatwierdzony.

Wszystkim, którzy jeszcze tego nie wiedzą, przypominamy, że jesteśmy odpowiedzialne za zatwierdzane komentarze i dopuszczamy tylko te, które w żaden sposób nie ubliżają kandydatowi i nie odnoszą się do jego sytuacji osobistej.Wyborca ma prawo do krytyki i oceny, ale nie powinien sobie pozwalać na wulgaryzmy i osobiste wycieczki.

Start w wyborach i poddanie się publicznej ocenie wcale nie jest łatwe. Dajmy więc kandydatom szansę prezentacji , a dopiero 21 października przy urnach dokonajmy ostatecznej oceny. Bez względu na to, kto wygra, trzeba będzie zaakceptować decyzję większości i dalej żyć razem.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.