Cztery oblicza kampanii wyborczej w Złotoryi

Kandydaci na burmistrza w wyborach 2018
Kandydaci na burmistrza w wyborach 2018

Czterech kandydatów i cztery różne sposoby zabiegania o uwagę wyborców. Odniesiemy się tylko do przestrzeni cyfrowej, bo tylko tam działania kandydatów są widoczne dla wszystkich i do sprawdzenia w dowolnym czasie.

Barbara Zwierzyńska pracowicie przedstawia kandydatów na radnych ze swojej drużyny, fotografując się z nimi w różnych częściach Złotoryi.

KWW Działajmy Razem

Agnieszka Markiewicz prezentuje się w towarzystwie ważnych osobistości państwowych i przedstawia możliwości wdrażania różnych programów dla mieszkańców: budowę nowych miejsc rekreacji i modułowego basenu, program ciepły dom, nowoczesna gmina itd.

Markiewicz Agnieszka


Ireneusz Żurawski kontynuuje swój serial grając  na emocjach. Tytuły ostatnich filmików mówią same za siebie "T- jak tata", "L - jak ludzie", "B- jak basen".  Jednocześnie toczy się dyskusja na fb dotycząca kupowania głosów, postawienia Grzybka i zadłużenia Złotoryi.

Żurawski Ireneusz

Robert Pawłowski prezentuje statystyki na  stronie burmistrz.org, która ma prawdopodobnie na celu podsumowanie jego kadencji. Nas zainteresował wykres udostępniony w tekście z 24 września. Można z niego wyczytać, że w ostatnim roku powierzchnia mieszkalna w Złotoryi wzrosła o około 24 000 metrów kwadratowych.  Czyli, gdyby to były mieszkania o powierzchni 100 metrów kwadratowych  (fakt duże), to powinno ich być co najmniej 240! W tekście niestety nie ma podanej lokalizacji. Potrzeby mieszkaniowe w Złotoryi są duże i warto by wiedzieć gdzie powstało tyle nowych mieszkań.  

Poniżej cytat i wykres ze strony Roberta Pawłowskiego:

Gorzej przedstawia się sytuacja w budownictwie mieszkalnym. Powierzchnia w tych latach wzrosła jedynie o 7,6% i dopiero w ostatnim okresie widać większy wzrost, co można tłumaczyć pewnym opóźnieniem w stosunku do inwestycji przemysłowych. Sądzę jednak, że ten trend akurat powinien wykazywać coraz większą dynamikę – właśnie na wzgląd rozwijającego się przemysłu na terenie Złotoryi.[ źródło: burmistrz.org]

Powierzchnia mieszkalna


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.