Apel Grzegorza Galińskiego do burmistrza miasta

kolej.jpg Fot. Archiwum własne
kolej.jpg

Do naszej redakcji wpłynął apel Grzegorza Galińskiego do aktualnego burmistrza miasta. Poniżej publikujemy jego treść:

Apel do Burmistrza Złotoryi

Szanowny panie Burmistrzu w związku z tym, że znowu musi się Pan wybrać na przedstawiciela Gminy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, a jestem święcie przekonany że tak jak kiedyś powiedział Lech Wałęsa ja nie chcę, ale muszę Pan też tego nie chce, tylko niestety musi.

W związku z tym apeluję do Pana o przekazanie całego swojego uposażenia od miesiąca kwietnia do końca kadencji, które Pan otrzymuje zasiadając jako przedstawiciel Gminy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej na szczytne cele.

Proponuje np. dofinansować z tych pieniędzy letnie wakacje dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, których zapewne w Pana Gminie nie brakuje. Jeżeli jednak okazało by się, że ma Pan trudności z ustaleniem takich rodzin to służę pomocą. Wystarczy się tylko ze mną skontaktować telefonicznie. Posiadam nawet dosyć długą listę takich osób.

Mam nadzieję, że nie zostawi Pan mojego apelu bez odpowiedzi. Panie Burmistrzu przecież Pana rekomendowała partia która w swoich hasłach wyborczych miała idee taniego i przyjaznego Państwa dla swoich obywateli. Może najwyższy czas, aby tą ideę wprowadzić w czyn. Szkoda tylko, że na koniec Pana kadencji, bo wyborcy taki Pana gest mogą odczytać jako kolejną tzw. kiełbasę wyborczą. Jednak ja bym się tym nie przejmował, ponieważ najważniejsze są w tym wszystkim dzieci, które może pierwszy raz w życiu dzięki tym pieniądzom będą mogły wyjechać na wakacje.

Jeżeli nie ma Pan doświadczenia w przeprowadzeniu takiej akcji związanej z wyborem najbardziej potrzebujących dzieci bo nigdy Pan tego nie robił to służę Panu wszelką pomocą na zasadzie wolontariatu wystarczy tylko jeden telefon do mnie.

Grzegorz Galiński

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.