Podziękowania Burmistrza dla Hortusa

Beata Majewska Fot. Archiwum własne
Beata Majewska

W grudniu 2019 Stowarzyszenie Hortus zorganizowało po raz kolejny Franciszkański Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza była licznie odwiedzana przez mieszkańców i zebrała wiele bardzo pozytywnych ocen.

Pracę Stowarzyszenia docenił też burmistrz, Robert Pawłowski, Na  grudniowej sesji wręczył kwiaty i podziękowania pani Beacie Majewskiej reprezentującej organizację.

Jarmark to kulturalne wydarzenie, które łączy wiele osób. To również wyjątkowe miejsce, w którym mieszkańcy mogli spotkać się całymi rodzinami i miło spędzić czas korzystając z przygotowanych atrakcji. Organizacja Jarmarku to także doskonały sposób na przekazanie najmłodszym tradycji bożonarodzeniowych oraz wspaniała integracja starszych i młodszych pokoleń złotoryjan. Doceniając inicjatywę życzymy Pani wytrwałości i zapału w organizowaniu kolejnych przedsięwzięć - odczytał tekst podziękowania, podpisanego przez Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej, radny Adam Bartnicki.

Pani Beata stosunkowo niedawno pojawiła się na naszym firmamencie i staje się z roku na rok wyrazistą postacią. Z jednej strony bardzo skromna, ale widziałem w akcji panią Beatę - wszyscy słuchają się. Ja za to wszystko bardzo dziękuję i proszę o więcej. Jak będziemy mogli pomóc to zawsze drzwi są otwarte.- dodał burmistrz.

Impreza zebrała też wiele serduszek  w mediach społecznościowych. Mieszkańcy zamieszczali piękne zdjęcia z Jarmarku i wyrażali swoje podziękowania organizatorom:

Oj tak było pięknie, kolorowo, bogato, przemiło i przesympatycznie:) organizatorom jarmarku wielkie brawa za organizację i opiekę nad stoiskami.

Gratulujemy i również życzymy wytrwałości w kontynuowaniu działań, które spotykają się z tak pozytywnym odbiorem mieszkańców.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.