Kolejny etap logistycznej rywalizacji za nami

logistycy z ZSZ Złotoryja
logistycy z ZSZ Złotoryja

22 marca o godzinie 11 rozpoczął się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki we Wrocławiu.

II etap to 60 minut zmagań z odpowiedziami na 20 pytań z zakresu szeroko rozumianej logistyki. Pytania testowe w tym etapie wyróżnia dużo wyższy stopień trudności, w porównaniu z etapem I-szym. W zawodach II stopnia, ważne jest, aby znaleźć, na każde pytanie, wszystkie poprawne odpowiedzi, dlatego z dużą precyzją uczestnicy musieli je analizować. Do ostatniego finałowego etapu zakwalifikują się osoby, które udzielą min. 60 % poprawnych odpowiedzi. W przypadku uzyskania przez uczestników takiej samej liczby punktów o przejściu do kolejnego etapu decyduje czas wykonania testu. 

W Okręgowym etapie Olimpiady, który został zarezerwowany dla 120 najlepszych logistyków w Polsce, wzięło udział siedmiu uczniów z naszej szkoły: Magdalena Bielak /4 TL/, Rafała Mazur /4 TL/, Małgorzata Kaszczyszyn /3 TL/, Ramona Mysik /3 TL/, Sebastian Janas /3 TL/, Piotr Kałkowski /3 TL/ i Julia Kotylak /2 TL/. 

W tym roku uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu: magazynowania, planowania, transportu i spedycji, zarządzania łańcuchem dostaw. Jak poradzili sobie z tak rozległą tematyką nasi logistycy ? Na pewno bardzo dobrze, lecz czy zdobyli odpowiednią liczbę punktów, aby wziąć udział w III etapie ? Na tę odpowiedź przyjdzie im czekać do 27 marca.

Opiekunowie olimpiady: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.