Ferie z Hortusem!

Stowarzyszenie Hortus
Stowarzyszenie Hortus

Stowarzyszenie Hortus i Nasze RIO w czasie ferii zimowych oferowały wiele interesujących rozrywek nie tylko złotoryjskim dzieciakom.

Dwa autokary i ponad 100 dzieciaków z Lubina z półkolonii Oratorium św. Jana Bosko Lubin przyjechało zwiedzać Złotoryję. Połączone siły Stowarzyszenie Nasze RIO i Stowarzyszenie Hortus w Parafia św. Jadwigi w Złotoryi animowały i zabawiały młodych turystów. W międzyczasie w mniejszych grupach goście zwiedzali nasze miasto m.in Klasztor Franciszkanów, Muzeum Złota, Basztę Kowalską, Kościoł NNMP i oczywiście wieżę widokową skąd podziwiali wyjątkowo dzis dobrze widoczną panoramę Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów. Po mieście oprowadzali ich niezawodni Wolontariusze ze Złotoryjskiego Centrum Wolontariatu pod merytoryczną opieką Centrum Informacji Turystycznej w Złotoryi i Sylwia Dudek-Kokot (ogromnie dziękujemy za pomoc)

W akcji "uwaga turysta" ;) udział brali: O. Bogdan Koczor Beata Majewska, Karolina Przeszlakiewicz, Amelia Wałek, Angelika Potempa, Kuba Woźniak i Barbara Zwierzyńska. Wszystkim dziękujemy z całego serducha !!!

                           

Beata Majewskatekst


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.