WYJĄTKOWA ZBIÓRKA FUNDACJI ANIMUS!

Fundacja Animus
Fundacja Animus

27 i 28 listopada 2020 r. w godzinach otwarcia sklepów STOKROTKA i LIDL w Złotoryi Fundacja ANIMUS zorganizuje świąteczną zbiórkę żywności „MIKOŁAJKOWY ANIMUS”.

W tym bardzo trudnym dla wszystkich czasie związanym z epidemią koronawirusa mamy po raz kolejny okazję do dzielenia się DOBREM. Wiele razy nasi darczyńcy i ludzie dobrej woli udowodnili, że potrafią dzielić się tym co mają – WIELKIM otwartym sercem. Szczególnie w tym czasie widzimy jak wiele osób odpowiada na prośby Fundacji ANIMUS, dlatego wierzymy, że wszystkie osoby, które włączą się w tą zbiórkę przekazując zakupione produkty żywnościowe do specjalnie przygotowanych koszy i tym razem nas nie zawiodą – mówi Łucja Marchaj-Miller Prezes Zarządu Fundacji ANIMUS.

Zebrane produkty żywnościowe Fundacja ANIMUS przekaże: seniorom, rodzinom wielodzietnym, rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – także tej związanej z koronawirusem, osobom z niepełnosprawnością, osobom samotnie wychowującym dzieci.

Co roku w akcji zbierania żywności uczestniczyło około 60 wolontariuszy. Jednak z uwagi na występowanie koronawirusa i ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne do świątecznej zbiórki żywności przystąpi ograniczona liczba wolontariuszy. Dlatego będzie to najtrudniejsza zbiórka jaką nasza Fundacja przeprowadzi, bowiem w sklepach nie będą witać darczyńców sympatyczni wolontariusze, a jedynie o akcji będą przypominać pięknie ubrane kosze przeznaczone na produkty żywnościowe.

Do koszy można wkładać produkty o długim terminie ważności tj. słodycze, makaron, kasze, mąkę, cukier, ryż, herbatę, olej, konserwy rybne i mięsne, mleko, napoje.

Akcja „MIKOŁAJKOWY ANIMUS” została zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2020/2826/OR.

I jeszcze mamy dla Was specjalną niespodziankę J

Ogłaszamy KONKURS!

W dniach 27.11 i 28.11.2020 r. do godz. 18:00 zróbcie sobie zdjęcie w sklepie LIDL lub STOKROTKA w Złotoryi przy naszym ozdobionym ANIMUS-owym koszu jak wrzucacie swoje produkty. 

Następnie zdjęcie wrzućcie pod postem z utworzonym wydarzeniem dot. zbiórki żywności na profilu Facebook-owym Fundacji ANIMUS - https://www.facebook.com/fundacja.animus.

To zdjęcie które dostanie najwięcej polubień wygrywa

Mamy cenną nagrodę – voucher na pobyt weekendowy dla 2 osób z romantyczną kolacją do Hotelu Art Hotel we Wrocławiu

Zapraszamy do zabawy 

Osoby potrzebujące można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto Fundacji ANIMUS z dopiskiem PACZKA: Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja, numer rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964.

                                                   Łucja Marchaj-Miller


tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.