Mikołaj nie zawiódł!

Mikołaj w Złotoryi Fot. Archiwum własne
Mikołaj w Złotoryi

Po raz trzeci Mikołaj zagościł na złotoryjskim rynku. Mimo mrozu dzieciaki wraz z rodzicami oczekiwały jego przyjazdu już od 12.00. 

Kolejny raz Paweł Maciejewski nie zawiódł najmłodszych złotoryjan. Pojawił się w swoich saniach dokładnie o 13.00.  Przywiózł moc prezentów i ciepłą świąteczną atmosferę. Maluchy bardzo cierpliwe oczekiwały, aby podejść do Mikołaja i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zraził ich ani mróz, lekko prószący śnieg, ani ogromny  tłum. Na rozgrzewkę Elfy częstowały dzieci i rodziców przepysznym ciastem i gorącą czekoladą. 


Mikołaj- Paweł Maciejewski rozdał ponad pół tysiąca paczek. Oczywiście poświęcił na ten cel kolejne diety, co czyni od lat. Nie chodzi tu jednak tylko pieniądze. Radny Maciejewski posiada wyjątkowy talent do tworzenia przyjaznej atmosfery i gromadzenia wokół siebie wielu ludzi, którzy angażują się, aby pomóc w realizacji jego zamierzeń. Na pewno tego nie oczekują, jednak wymieniamy ich z imienia i nazwiska, bo tylko tak możemy im podziękować.


Marcin Siemieniec, Agnieszka,Marcin Zawislak, Zbyszek Gruszczyński, Beata Kaczmarek, Elżbieta Stalska Mariusz Stalski,  Dorota Karlak, Marszałek województwa dolnośląskiego Tymoteusz Myrda,  Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT Złotoryja,Regionalne Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa Legnica Zlotoryjski Klub Krwiodawstwa,    Stowarzyszenie Wilkolak, Fabryka czekolady Gunchart, Beata Siudak,  Kamila Nankiewicz, Lubinpex - Agnieszka Markiewicz, Zanam- Jacek Karwan,  Zenon Durachta,
Agnieszka Lechowicz Djorić , Artur Kobylinski, Tomasz Kapral, Stowarzyszenie Wilkolak- Andrzej Kocyła.

Poniżej link do filmiku upamiętniającego to wydarzenie:

(https://www.facebook.com/ZlotoryjaniePL/videos/891791349328781)


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.