WYJĄTKOWA ZBIÓRKA FUNDACJI ANIMUS

ANIMUS Fot. Archiwum własne
ANIMUS

114,37 kg żywności trafiło do 32 osób w tym 21 dzieci z rodzin wielodzietnych, samotnych rodziców i osób z niepełnosprawnością.

Świąteczna zbiórka żywności „MIKOŁAJKOWY ANIMUS” trwała dwa dni, odbyła się w piątek i sobotę 27 i 28 listopada 2020 r. w sklepach Lidl i Stokrotka w Złotoryi. W specjalnie przygotowanych koszach Fundacji ANIMUS znalazły się: mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, olej, konserwy mięsne i warzywne, dżemy, sosy i zupy w proszku, herbata i słodycze dla najmłodszych, a także środki czystości. Zebrane artykuły zostały przekazane potrzebującym w postaci paczek.

W tym trudnym dla wszystkich czasie związanym z występowaniem koronawirusa mieliśmy wyjątkową okazję do dzielenia się dobrem. Nie mieliśmy wątpliwości, że i tym razem ludzie dobrej woli włączą się w zbiórkę żywności – przekonuje Łucja Marchaj-Miller prezes Fundacji ANIMUS.

Dodatkową niespodzianką dla darczyńców była możliwość wygrania vouchera na pobyt weekendowy dla 2 osób w hotelu Art Hotel we Wrocławiu z romantyczną kolacją. Wystarczyło zrobić sobie zdjęcie w sklepie LIDL lub STOKROTKA w Złotoryi przy ozdobionym ANIMUS-owym koszu jak zostają wrzucane produkty.
To zdjęcie które otrzymało najwięcej polubień wygrało.
Konkurs wygrała Pani Anetta. Jeszcze raz GRATULUJEMY! J

Składamy serdeczne podziękowania każdemu, kto zaangażował się w przeprowadzenie świątecznej zbiórki żywności „MIKOŁAJKOWY ANIMUS”.  To dzięki DOBRYM LUDZIOM możemy pomagać. Szczególne podziękowania należą się naszym wolontariuszom, mediom oraz kierownikom i pracownikom sklepów, w których udało się po raz kolejny przeprowadzić zbiórkę.

Osoby potrzebujące można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto Fundacji ANIMUS z dopiskiem DAROWIZNA: Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja, numer rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964.

                                               

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.