Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa!

policja Fot. Archiwum własne
policja

Około 6 lat temu śp.Barbara Lenart założyła na portalu społecznościowym Facebook grupę “Nasza Złotoryja”. Grupa cieszyła się dużą popularnością,zwiększała swój zasięg aż osiągnęła liczbę 7600 członków.Po pewnym czasie do grupy jako administrator dołączył Marcin Zawiślak oraz jego syn Wiktor.Rok temu Barbara poprosiła mnie o dołączenie do zespołu i administrowanie grupą- napisała pani Beata Majewska

Dwa miesiące temu założycielka grupy Barbara Lenart została zamordowana . Ja,Marcin Zawiślak i Wiktor Zawiślak nadal prowadziliśmy grupę jako jej administratorzy.

10-02-2020 około godz.12 ktoś włamał się na konto profilowe nieżyjącej Barbary Lenart i podszywając się pod nią, zaczął usuwać jej członków oraz administratorów.Jako Barbara Lenart opublikował kompromitujące grupę zdjęcia ,doprowadził do zarchiwizowania grupy.Nie odpowiadał na wiadomości od Wiktora Zawiślaka wzywające go do zaprzestania działań.Jego zachowanie godzi w dobre imię tragicznie zmarłej oraz wyrządziło ogromne szkody społeczności skupionej wokół grupy.

Grupa Nasza Złotoryja skupiała 7600 członków ,w tym wielu byłych mieszkańców naszego miasta.Wraz z jej zarchiwizowaniem przepadły bezcenne dla nas informacje ,zdjęcia i kontakty .Dodamy, że zdarzenie to miało miejsce prawdopodobnie po oddaniu do miejskiej Złotej Sieci sprzętu komputerowego,z którego korzystała wcześniej zmarła Barbara Lenart. Na sprzęcie tym zapisane były prawdopodobnie dane logowania do profilu na Facebooku. Prosimy o zbadanie możliwości popełnienia przestępstwa włamania się na profil ,kradzieży danych oraz wykorzystania ich do zlikwidowania grupy “Nasza Złotoryja”

Zarówno ja jak i Marcin Zawiślak( tel.793 711 129) ,z który obecnie przebywa poza granicami kraju i jest ze mną w stałym kontakcie czujemy się poszkodowani w tej sprawie.Grupa stanowiła dla nas wartość trudną do wycenienia materialnie,ale pomagała nam w prowadzeniu działalności na rzecz lokalnej społeczności .

 

Tej treści zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa  złożyła na Policji 14 lutego 2020 pani Beata Majewska jedna z administratorek grupy Nasza Złotoryja

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.