Świąteczna zbiórka Fundacji Animus

Fundacja Animus
Fundacja Animus

W dniach 18 -  20 listopada 2021 r., w godzinach otwarcia sklepów LIDL, NETTO i po raz pierwszy DINO w Złotoryi, Fundacja ANIMUS zorganizuje świąteczną zbiórkę żywności „MIKOŁAJKOWY ANIMUS”.

W tym także bardzo trudnym dla wszystkich czasie związanym z epidemią koronawirusa mamy szansę do dzielenia się dobrem. Wiele razy nasi darczyńcy i ludzie dobrej woli udowodnili, że potrafią się dzielić tym co mają – WIELKIM otwartym sercem. Szczególnie w tym trudnym czasie widzimy jak wiele osób odpowiada na prośby Fundacji ANIMUS, dlatego wierzymy, że wszystkie osoby, które włączą się w tą zbiórkę przekazując zakupione produkty żywnościowe do specjalnie przygotowanych koszy i tym razem nie zawiodą – mówi Łucja Marchaj-Miller – Prezes Fundacji ANIMUS.

Zebrane produkty żywnościowe Fundacja ANIMUS przekaże dzieciom, seniorom, rodzinom wielodzietnym i tym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, a także osobom z niepełnosprawnością, osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym m.in. osobom samotnie wychowującym dzieci.

Z uwagi na występowanie koronawirusa i ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne do świątecznej zbiórki przystąpi ograniczona liczba wolontariuszy.

W sklepach o akcji będą przypominać specjalnie przygotowane kosze przeznaczone na produkty żywnościowe.

Do koszy można wkładać produkty o przedłużonym terminie ważności tj. słodycze, makaron, kasze, mąkę, cukier, ryż, herbatę, olej, przyprawy, konserwy rybne i mięsne, mleko, napoje. Zachęcamy do przygotowania paczek żywnościowych i złożenia do koszy podczas trwania zbiórki. Akcja „MIKOŁAJKOWY ANIMUS” została zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2021/3041/OR.

Osoby potrzebujące można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto Fundacji ANIMUS z dopiskiem PACZKA: Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja, numer rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.