Kultowe seriale w Netfliksie

komputer Fot. Archiwum własne
komputer

W ciągu kilku miesięcy telewizja VoD stanie się dostępna dla odbiorców Orange TV w Polsce. Netflix będzie działał na urządzeniach mobilnych, komputerach czy telewizorach.

Za granicą klienci Orange już od kilku lat mogą korzystać z Netfliksa. Początkowo platforma VoD była dostępna w Hiszpanii, później również we Francji. Niebawem Netlix znajdzie się w ofercie dla polskich klientów Orange. Grupa Orange i Netflix zawarły porozumienie w kwestii dalszej współpracy. Koszt usługi w Orange nie jest jeszcze znany.

Na razie dostęp do Netfliksa można wykupić na przykład za pomocą T-Mobile. Klienci telekomu mogą wykupić dostęp do telewizji VoD i płacić abonament razem z rachunkami za telefon. Przez pierwszy rok użytkownicy T-Mobile mają zapewniony dostęp do Netfliksa bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat za telewizję.

Netflix wszedł do Polski na początku 2016 roku. Początkowo nie wszystkie propozycje serwisu były dostępne w języku polskim, ale zmieniło się to jesienią ubiegłego roku.

W zależności od usługi, miesięczny abonament za korzystanie z platformy VoD w Polsce wynosi 34 – 52 złote. W przyszłości Netfliks znajdzie się w zasięgu osób korzystających z dekoderów Horizon w sieci kablowej UPC Polska. Rodzimych widzów może zainteresować również fakt, że niebawem powstanie pierwszy polskojęzyczny serial Netfliksa. Wyreżyseruje go Agnieszka Holland.Źródło: businessinsider.com.pl

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.