Gazeta Złotoryjska reklamuje szkoły z powiatu ... bolesławieckiego!

Gazeta Złotoryjska
Gazeta Złotoryjska

W szkołach dzieci coraz mniej. Młodzież, która wyjeżdża na studia, często nie powraca do Złotoryi.Szkoły ponadgimnazjalne dwoją się i troją, aby przyciągnąć jak największą liczbę uczniów.

Wydawałoby się, że w tej sytuacji wszystkim powinno zależeć na tym, aby nasza złotoryjska młodzież wybierała nasze szkoły, tym bardziej, że nie brakuje w nich ciekawych kierunków i dobrych wykształconych nauczycieli.

Tym bardziej zaskakuje fakt, że strona opłacana z pieniędzy podatników -http://zlotoryjska.pl/- reklamuje kierunki kształcenia poza Złotoryją. Od paru tygodni na stronie Gazety Złotoryjskiej widnieje baner reklamujący szkoły ponadgimnazjalne w Bolesławcu.  Teoretycznie nie ma w tym nic złego- przeciwnie, niech młodzież ma wybór, ale może należałoby reklamować także złotoryjskie szkoły? W końcu Gazeta Złotoryjska "żyje " również z dotacji Gminy Miejskiej Złotoryja, a pan Burmistrz Robert Pawłowski w swoim programie wyborczym deklarował dążenie do rozwoju edukacji złotoryjskiej na wszystkich poziomach.

Grafika jest screenem strony głównej Gazety Złotoryjskiej

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.