Super lingwiści z SP1

SP1 w Złotoryi Fot. Archiwum własne
SP1 w Złotoryi

Na początku grudnia uczniowie klas IV i V wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego PIONIER 2016. Na wyniki warto było czekać, ponieważ okazało się, że najbardziej uzdolnionym językowcem wśród klas IV jest Szymon Obolewicz, który zajął 11. miejsce w kraju.

Moim zdaniem warto brać udział w konkursach z języka angielskiego, ponieważ sprawia to przyjemność. A gdy ktoś bardziej przyłoży się do nauki – sukces gwarantowany! – cieszy się Szymon.

Natomiast jego starsza koleżanka z klasy 5 b, Natalia Bigo, zajęła miejsce 7.
Kiedy dowiedziałam się, że zajęłam 7. miejsce w kraju w konkursie PIONIER z języka angielskiego, to byłam bardzo szczęśliwa – opowiada Natalia. – Było warto próbować. Nie sądziłam, że zajmę tak wysokie miejsce. To bardzo wzmocniło moją wiarę w siebie. Teraz będę brała udział we wszystkich konkursach, nie tylko z angielskiego – dodaje. Oboje otrzymali dyplomy z wyróżnieniem, ale równie cenna jest satysfakcja z wyniku i tytuł najlepszych lingwistów w szkole.

Pozostali uczniowie z klas 4 i 5 również poradzili sobie dobrze ze znajomością języka angielskiego.  Każdy uczestnik, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymał dyplom uznania potwierdzający jego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej. Równie ważne jest także to, że uczniowie spróbowali swoich sił i osiągnęli sukces na miarę własnych możliwości. Wszystkim należą się serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w kolejnych olimpiadach i konkursach językowych.

źródło: SP1 Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.