Sukcesy i podziękowania w ramach IX OTK 2017!

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. H. Brodatego w Złotoryi zaangażowała się w działania z okazji „IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017” organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi. Wzajemna współpraca koordynatorek ze strony szkoły: Pani Ireny Przybyłko i Pani Bożeny Bączek z doradcą zawodowym w PUP Panią Anną Sarczyńską zaowocowały sukcesami uczniów:

  1. W trakcie uczestniczenia w „Forum poradnictwa zawodowego w powiecie złotoryjskim” uczniowie: Ilona Terembuła kl. III A gimnazjum, Paweł Dybał kl. III B gimnazjum oraz Alicja Sala kl. III C gimnazjum zajęli III miejsce w powiecie złotoryjskim w „Grze o zawodach”.
  2. W konkursie plastycznym „Odkrywamy swoje talenty” na szczeblu powiatowym w kategorii I- uczniowie klas IV – V- Natalia Gagatek kl. IV D zdobyła II miejsce w powiecie złotoryjskim.
  3. W konkursie plastycznym „Odkrywamy swoje talenty” na szczeblu powiatowym w kategorii II- uczniowie klas VI – VII- Aleksandra Kalisz kl.VI A D zdobyła I miejsce w powiecie złotoryjskim.
  4. W konkursie literackim „Moje talenty i kompetencje – list motywacyjny do przyszłego pracodawcy” I miejsce zajęła Iga Radkiewicz - klasa II A gimnazjum oraz III miejsce Jakub Jagaczyński - klasa III A gimnazjum. Dodatkowo wyróżnienie otrzymał Maciej Mowczan z klasy III A gimnazjum.
  5. Duży wpływ na sukcesy uczniów Jakuba Jagaczyńskiego i Macieja Mowczana w konkursie literackim miała Pani Beata Siudak, nauczyciel języka polskiego. W związku z tym faktem koordynatorzy doradztwa zawodowego składają szczególne podziękowania Pani Beacie Siudak za zaangażowanie w sukcesy uczniów. Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy !

Koordynatorzy doradztwa zawodowego:   Irena Przybyłko i Bożena Bączek

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.