Nowy rekord Fundacji ANIMUS!

mikołaj Fot. Archiwum własne
mikołaj

W dniach 2-4 grudnia 2016 r. po raz kolejny Fundacja ANIMUS, przy wsparciu ZHP Złotoryja, Zespołu Szkół Zawodowych oraz Zespołu Szkół Miejskich  ze Złotoryi postanowiła zatroszczyć się o bliźnich i wesprzeć ich zebranymi produktami żywnościowymi!

Dzięki Państwa otwartym sercom, szlachetnemu gestowi i chęci pomocy  akcja zakończyła się ogromnym sukcesem! Na medal zasługują Wolontariusze, którzy podczas 3dniowej zbiórki wytrwale stali przy koszach i zachęcali do udziału w zbiórce.

Dzięki uprzejmości Państwa Zwierzyńskich i supermarketów Stokrotka, Lidl i Netto w Złotoryi, a także ogromnych sercach odwiedzających w tych dniach sklepy udało się zebrać aż 1.389,77 kg żywności i jest to niewątpliwie nasz ANIMUSowy rekord! Obdarowanych zostało 308 osób, w tym 179 dzieci, aż 79 rodzin otrzymało paczki! Produkty trafiły w tym roku do potrzebujących dzieci szczególnie z rodzin wielodzietnych, pogorzelców z Nowej Ziemi, seniorów oraz Podopiecznych z niepełnosprawnością Fundacji ANIMUS. To wszystko dzięki ogromnej ofiarności i pomocy Najlepszych Darczyńców oraz szlachetnych Wolontariuszy!
 
Po stokroć dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS” wolontariuszom i pedagogom z Zespołu Szkół Miejskich w Złotoryi  oraz z Zespołu Szkół Zawodowych ze Złotoryi, a także Pani Ewie Miarze - Komendantce Związku Harcerstwa Polskiego w Złotoryi wraz z harcerzami, kierownikom i pracownikom supermarketów. Zbiórka to jak dotąd nasz ANIMUSowy rekord i ogromny sukces! Wszyscy razem, mogliśmy więcej, a nasze dobro dotarło do potrzebujących! Dziękujemy, że czynicie niemożliwe możliwym!!! Prosimy także o przekazanie 1% podatku  na Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, które stanowi nasz ANIMUSowy priorytet, nr KRS 0000315596.

Można również wpłacać pieniądze
na konto z dopiskiem : CENTRUM
Bank: PKO BP SA I Oddział Złotoryja
Numer Rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964

 

Justyna Durys

Fundacja ANIMUS

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.