Nie chowaj klucza pod wycieraczką!

policja Fot. Archiwum własne
policja

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zatrzymali 74-latkę podejrzaną o kradzież 2 złotych łańcuszków o wartości około 7 tysięcy złotych. 

Kobieta wykorzystując nieuwagę właściciela mieszkania weszła do jego wnętrza, skąd ukradła biżuterię, po czym spłoszona przez innego domownika oddaliła się. Biżuteria została odzyskana a o dalszym losie mieszkanki Kamiennej Góry zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem grozi jej od 1 do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kradzieży biżuterii w jednym z mieszkań w miejscowości Wilków. Przybyły na miejsce patrol ustalił, że 74-letnia kobieta weszła do zamkniętego mieszkania, skąd ukradła 2 złote łańcuszki o łącznej wartości około 7 tysięcy złotych.

Jak się okazało, kobieta znalazła ukryty przy drzwiach wejściowych klucz do mieszkania, po czym wykorzystując nieobecność właściciela weszła do jego wnętrza. Została spłoszona przez innego domownika. Zaalarmowany pokrzywdzony zauważył 74-latkę kiedy ta oddalała się już z jego posesji. Uniemożliwił jej ucieczkę a o zdarzeniu poinformował złotoryjską policję. Biżuteria została odzyskana i zwrócona właścicielowi a mieszkanka Kamiennej Góry przewieziona do policyjnego aresztu. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi jej do 10 lat więzienia.

sierż. Dominika Kwakszys, KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.