Mikołaj na złotoryjskim rynku!

Mikołajki 2021.jpg Fot. Archiwum własne
Mikołajki 2021.jpg

Dziś w samo południe do Złotoryi dotarł Mikołaj, aby sprawić radość najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

Paweł Maciejewski po raz kolejny wcielił się w postać Świętego Mikołaja. O 12.00 wjechał do centrum przywieziony przez grupę motocyklistów. Diety radnego kolejny raz przeznaczył na podarunki dla dzieci. Zakupiono 200 paczek i mnóstwo słodyczy. Na filmiku i zdjęciach widać, że przyszły tłumy. Niektórzy czekali od rana. Przez 3 godziny dzieciaki wraz z rodzicami podchodziły do Mikołaja, który z każdym chętnie rozmawiał, brał odważniejszych na kolana i chętnie pozował do zdjęć.

Z rozmów z rodzicami dowiedzieliśmy się, że bardzo podoba im się inicjatywa radnego. Nie tylko fakt, że zaoferował prezenty, ale przede wszystkim dlatego, że dzieci mogły spotkać się z Mikołajem i przeżyć sporo emocji. Kilkakrotnie podkreślali, że do tej pory takich akcji nie było, a działania Pawła Maciejewskiego świadczą o dużej życzliwości w stosunku do najmłodszych złotoryjan.

Ze wsparciem finansowym pospieszyli również: Sklep Motoryzacyjny Marcin Siemieniec i Firma SOLO-producent złotoryjskich chrupków. Dzięki państwu Marcinowi i Agnieszce Zawiślakom wszyscy chętni mogli wypić gorącą herbatkę i zjeść ciasteczko.

Podziękowania należą się także zręcznym  elfom, które z wielkim oddaniem pomagały Mikołajowi. Dziękujemy również za pomoc dyrektorowi ZOKiR-u, panu Zbyszkowi Gruszczyńskiemu, który zawsze wspiera działania  służące lokalnej społeczności.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.