Laureaci konkursu "Najpiękniejszy Ogród" już nagrodzeni!

Ogródki Fot. Archiwum własne
Ogródki

Konkurs na najpiękniejszy ogród w Złotoryi został rozstrzygnięty. Komisja miała mnóstwo pracy, ponieważ napłynęło wiele zgłoszeń, a ogródki tak piękne i pomysłowe, że trudno było podjąć decyzję.

Nagrody dla zwycięzców sfinansował radny Paweł Maciejewski, który był pomysłodawcą i organizatorem konkursu. W poszukiwaniu najpiękniej zaprojektowanych zielonych wysp pomagała mu pani Beata Majewska- szefowa Stowarzyszenia Hortus. Niektórzy zgłosili się sami, przesyłając zdjęcia, niektóre perełki komisja znalazła, chodząc po Złotoryi.

Za zajęcie I miejsca zwycięzcy otrzymali 300 zł, drugiego 200zł,trzeciego 100 zł. Udało nam się z niektórymi przeprowadzić krótki wywiad, który uwieczniliśmy na filmiku (LINK).

Pytaliśmy co było motywacją do stworzenia tych pięknych zielonych miejsc. Jedni kochają pracę w ogrodzie, inni pragnęli zasłonić śmietnik, żeby w miłej scenerii wypić kawę, jeszcze inni kontynuują tradycję i pracę rodziców.

Poniżej nagrodzeni- są to same panie, ale podkreślały często, że bez pomocy mężów wielu rzeczy nie udałoby się zrobić.

Teresa Handyk i Agnieszka Wałek - miejsce 1

Jadwiga Zawiślak i Kamila Radecka - miejsce 2

Elwira Siwak i pani z Placu Lotników Polskich (chciała pozostać anonimowa)- 3 miejsce

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy zapału oraz sił do dalszej pracy. Radnemu Maciejewskiemu gratulujemy pomysłu i dziękujemy za sfinansowanie nagród, które zapewne przyczynią się do wzbogacenia wybranych ogródków.

Obejrzyj zwycięskie ogródki - LINK


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.