Kodowanie na dywanie w IIC

Paweł Maciejewski, Złotoryja Fot. Kajetan Kukla
Paweł Maciejewski, Złotoryja

W poprzednim roku szkolnym radny Paweł Maciejewski zasponsorował zakup ozobotów do kodowania dla maluchów z SP3. Zwróciłam się do niego z tą prośbą, ponieważ w ramach szkolenia dostaliśmy tylko po jednym ozobocie na klasę. Jednak, żeby dzieciaki liznęły kodowania, muszą mieć możliwość, praktycznego sprawdzania swoich umiejętności. 

Dużo by mówić o tym, jak ważna jest nauka kodowania w najmłodszych klasach szkoły podstawowej. Jest to jednak jasne dla wszystkich, którzy żyją w zinformatyzowanym świecie, do którego wielkimi krokami wkracza sztuczna inteligencja. Oczywiste jest również, że nie wszyscy bedą programistami czy informatykami, jednak dziedzina ta jest  wszechobecna we wszystkich prawie zawodach, a także w codziennym życiu.

Dzięki wsparciu pana radnego mogłam organizować zajęcia w grupach tak, aby każde dziecko mogło mieć swojego ozobota i na bieżąco doskonalić swoje umiejętności. Mimo iż teraz jestem już poza systemem, raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc na rzecz Stowarzyszenia Edukacja Przyszłości. 

Może to zabrzmi trochę górnolotnie, ale w kwestii wsparcia dla dzieci i wszystkich potrzebujących na pana radnego zawsze można liczyć. Dziękujemy!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.