Już bliżej niż dalej

remont  Wojska Polskiego Fot. Archiwum własne
remont Wojska Polskiego

Remont realizuje   Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia.S.A za kwotę 1,97 mln zł. Wstępny harmonogram z października 2016 przewidywał zakończenie prac  na odcinku ul. Wojska Polskiego: zjazd do Zespołu Szkół Zawodowych – Lubelska oraz  odcinku ul. Wojska Polskiego: plac Reymonta – Hoża na koniec marca 2017. Według późniejszych zapowiedzi Ratusza modernizacja ul. Wojska Polskiego miała  się zakończyć do 31 maja.

Wytyczenie objazdów modernizowanej ul. Wojska Polskiego,  dodatkowo komplikowała przebudowa mostu na ul. Chojnowskiej w Złotoryi, również znajdującego się w ciągu drogi wojewódzkiej.  Te dwa remonty w jednym czasie spowodowały, że Złotoryja stała się  nieprzejezdna dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t. Spowodowała też znaczne utrudnienia w ruchu oraz dewastację dróg lokalnych.

Remont ul. Wojska Polskiego powinien zakończyć się już wkrótce. Most na Chojnowskiej z powodu prac wykończeniowych chodnika zostanie na dwa dni zamknięty. Przez kolejne dwa tygodnie ruch na moście będzie wahadłowy.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.