Nagroda za wyborcze poparcie?

Żurawski Ireneusz, Pawłowski Robert Fot. Archiwum własne
Żurawski Ireneusz, Pawłowski Robert

Czy Ireneusz Żurawski będzie prezesem RPK Partner?

Na razie w rządowej wyszukiwarce podmiotów gospodarczych w RPK i RPK Partner jako jedyny członek zarządu(wiceprezes) widnieje Paweł Macuga.

Jednak smsy sugerują, że nie będzie wiceprezesów w obu spółkach, jedynie prezesi. Jednym będzie Macuga (RPK), a drugim Żurawski (RPK Partner). Jeżeli tak się stanie, to będzie oznaczało, że Pawłowski stał się już po pierwszej kadencji, rasowym politykiem, który na dodatek bardzo lubi oglądać swoją podobiznę w drodze do pracy (mimo upływu terminu 30 dni- jego plakaty i banery wciąż ozdabiają miasto).

Po drugiej turze wyborów Żurawski rozmawiał zarówno  z Barbarą Zwierzyńską , która uzyskała najwięcej głosów i z Pawłowskim, który był drugi na liście. 

Po oficjalnym wyborczym poparciu, którego w drugiej turze niespodziewanie udzielił Pawłowskiemu Żurawski wielu zastanawiało się, co za to dostanie. Wielu też dawało głowę za przejrzystość Pawłowskiego i wyśmiewali tych, którzy twierdzili, że to układ. Jednak po tym jak Żurawski oceniał podwórko Pawłowskiego, jak obaj wzajemnie obwiniali się za stan dróg w Złotoryi, trudno było uwierzyć, że to poparcie było bezinteresowne. Taka jest polityka.

W kampanii wyborczej Pawłowskiego padało wiele głosów, że jaki jest to jest, ale nie jest układowy. Przekonamy się o tym wkrótce.

Zainteresowanych odsyłamy do postu na fb, w którym Żurawski udziela poparcia Pawłowskiemu oraz wypowiedzi złotoryjan w tym temacie - link

Echa w prasie 

24legnica.pl      e-legnickie.pl      zlotoryjska.pl

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.