"W naszej gminie pomoc płynie! Gokuś też z kultury słynie!"

Pielgrzymka Fot. Archiwum własne
Pielgrzymka

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka im. Zenona Bernackiego w Pielgrzymce otrzymała dotację w konkursie grantowym "DZIAŁAJ LOKALNIE 2020".

Kwota dofinansowania wynosi 5200 zł , projekt jest realizowany od 1 czerwca 2020 do  30 września 2020. 

Realizatorzy chcą zapewnić mieszkańcom ,,odskocznię" od sytuacji jaka panuje w związku z pandemią. Pragną zmniejszyć negatywne skutki izolacji, dostarczając mieszkańcom  dawkę humoru i rozrywki, ponieważ  powszechnie wiadomo, że śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszelkie troski. 

Widok Gokusia z pewnością ucieszy, nie tylko najmłodszych, starsza społeczność również doceni jego obecność i twórczość jaką będzie prezentował. Wspólny wkład w te działania, czyli konkurs na wiersz/rymowankę, stworzy okazje do podzielenia się   zdolnościami literackimi.  Gokuś będzie bohaterem krótkich filmików, które będą prezentowane w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej GCKiB.  Inną rozrywką, którą zapewni Gokuś, będzie wspólny aerobik na świeżym powietrzu. Ćwicząca maskotka w zabawny sposób będzie zachęcać do aktywności fizycznej. Gokuś będzie także rozdawał maseczki. 

Gratulujemy otrzymania dotacji  i życzymy powodzenia w trakcie realizacji przedsięwzięcia!

tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.