Recykling baterii w Złotoryi - rozprawa administracyjna

LSSE Złotoryja Fot. Archiwum własne
LSSE Złotoryja

Kolejny krok w sprawie planowanej instalacji recyklingu baterii. Burmistrz poinformował o przeprowadzeniu rozprawy administracyjnej.

Otwarta rozprawa administracyjna jest to instrument prawny pozwalający, aby w jednym miejscu i czasie zaprezentowane zostały stanowiska wszystkich biorących udział w sprawie, polemiki z tymi stanowiskami, docelowo ich zbliżenie, a nawet uzgodnienie, ewentualnie – precyzyjne określenie rozbieżności.

Burmistrz Złotoryi  zawiadomił w BIP, że  w dniu 21 października 2021 r. o godz. 18:00 (czwartek) w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Złotoryi zostanie przeprowadzona rozprawa administracyjna otwarta dla społeczeństwa w sprawie planowanej inwestycji.

Z dokumentami sprawy , w tym z treścią raportu oraz jego uzupełnieniami, postanowieniami uprawnionych organów można zapoznać się w w siedzibie Urzędu Miejskiego w Złotoryi, Wydział Mienia pok. nr 8 w godzinach pracy urzędu, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym z osobą prowadzącą postępowanie panią Eweliną Gałązką - tel 76 8779 131

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.