Radny Piotr Siwak wyjaśnia!

Zagrodno
Zagrodno

Komentarz pana Kanikowskiego na fanpage wójta gminy Karoliny Bardowskiej jest dość stronniczy i nie do końca odnosi się do przeprowadzonej rozmowy- powiedział radny Gminy Zagrodno-Piotr Siwak. Zresztą za zgodą pana redaktora rozmowa została nagrana i nie ma problemu, żeby ją odtworzyć i sprawdzić , co naprawdę zostało powiedziane.

Zadzwoniłem po to, żeby zwrócić uwagę pana redaktora na fakt , że jego artykuły są stronnicze i nie biorą pod uwagę racji drugiej strony. Zapraszałem, aby przyjechał do Łukaszowa i porozmawiał z mieszkańcami na temat strefy.

Wyjaśniłem, że nie przegłosowałem uchwały dotyczącej chodnika bo w Łukaszowie było podpisane porozumienie z Zarządem Dróg Wojewódzkich. Na ten cel przeznaczono 250 tysięcy i nie wiadomo dlaczego pani wójt z tego porozumienia zrezygnowała. Wystarczyło tylko zrobić projekt za 20 tysięcy i chodnik dawno by był. Tłumaczyłem, że gdybyśmy taki wniosek złożyli w tamtym roku, to za pięćset tysięcy mielibyśmy dwa chodniki w Zagrodnie i Łukaszowie.

Absolutnie nic nie mówiłem o tym, że mam jakieś znajomości DSDiK, wspomniałem jedynie, że jestem zorientowany w procedurze i wiem, co trzeba zrobić, żeby otrzymać dofinansowanie.

Byłem zbulwersowany, kiedy zobaczyłem komentarz redaktora Kanikowskiego, ale stwierdziłem, że nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Życzyłbym jednak panu redaktorowi, aby mając na uwadze zasady etyki dziennikarskiej wytrwale dążył do prawdy, przedstawiając ją z punktu widzenia wszystkich zainteresowanych stron.

Piotr Siwak, radny Gminy Zagrodno
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.