Kaczawska Sieć Współpracy

Kaczawska Sieć Współpracy
Kaczawska Sieć Współpracy

Kilka dni temu do klastra Kaczawska Sieć Współpracy dołączyła Wioska Piasku i Kamienia. Na chwilę obecną Kaczawska Sieć Współpracy to 15 podmiotów prowadzących warsztaty i 6 agroturystyk z regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego.

Projekt "Kaczawska kultura w sieci", to próba upowszechniania dziedzictwa tradycji i kultury regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego za pomocą narzędzi on-line przez prekursorów, pasjonatów, artystów, edukatorów mieszkających w tym regionie. Projekt dofinansowany został ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Jeżeli jesteście w Górach Kaczawskich lub okolicy i chcecie spędzić wspólnie czas warsztatowo, to warto zapoznać się z bogatą ofertą Kaczawskiej Sieci Współpracy. Warsztaty odbywają się "na żądanie" - wystarczy zadzwonić i umówić termin - link

Czaple - Wioska Piasku i Kamienia", która dołączyła do Kaczawskiej Sieci Współpracy ma również wiele do zaoferowania turystom. Autorem tematycznej wioski „Czaple - Wioska Piasku i Kamienia". jest Fundacja Heron

W 2015 roku Czaple uzyskały tytuł Najpiękniejszej Wsi Dolnośląskiej, w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Od tego czasu do Czapli przybywają liczne wycieczki, które mogą korzystać z atrakcji „Wioski Piasku i Kamienia" - warsztatów tematycznych (skalne ogródki, świece żelowe, piaskowe ramki, kartki okolicznościowe i podpłomyki), questów czy zorganizowanych wycieczek po wsi. 


fot. : źródłotekstTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.