Zmiany z powodu koronawirusa!

warsztaty taneczne
warsztaty taneczne

Pandemia  w bardzo dużej mierze utrudnia normalne funkcjonowanie i realizację wielu zadań. Wprowadzane stopniowo obostrzenia nie ułatwiają sytuacji.

Taki problem ma Fundacja TROOD, realizuje bowiem projekt, którego efektem miało być przedstawienie na żywo. Zapytaliśmy organizatorów, co zamierzają w związku z tym zrobić:

Jesteśmy w trakcie rozmów z Warszawą na temat zmian w projekcie, które wprowadzimy ze względu na pandemię (prawdopodobnie spektakl nie zostanie wystawiony, tylko nagrany). Jak tylko uzgodnimy z grantodawcą taką formułę, od razu poinformujemy zainteresowanych- powiedziała A. Roś- członek Zarządu Fundacji.

Obecnie zajmujemy się projektami strojów i drobniejszych rekwizytów. W miarę możliwość staramy się spotykać jak najczęściej.
Nastąpiła duża zmiana ze względu na obostrzenia i nie możemy wystawić spektaklu na scenie na żywo. Na nasze szczęście dostaliśmy zgodę na jego nagranie. Jest to dla nas na pewno coś nowego, ponieważ od początku projektu uczyliśmy się jak pracować na scenie, wiec nie do końca wiemy jeszcze, jak obejść się z kamerą. Na pewno jesteśmy już na etapie końcowym
- zakomunikowała jedna z realizatorek- Marcelina Karoń


tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.