Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi Fot. Archiwum własne
Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi

Z ogromną przyjemnością informujemy, że cztery uczennice Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Złotoryi  otrzymały największe w Polsce wyróżnienie dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce - Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że cztery uczennice Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Złotoryi: Katarzyna Mirecka z klasy 3 TL (technikum logistyczne), Joanna Malińska z klasy 3 LO (liceum ogólnokształcące), Ksenia Malińska z klasy 2 tle (technikum ekonomiczne) oraz Olimpia Tarnowska z klasy 2 lop (liceum ogólnokształcące) otrzymały największe w Polsce wyróżnienie dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce - Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021! Dołączyły tym samym do elity ogólnopolskiej.

Stypendia świadczą o  zdolnościach, talentach i ogromnej pracy Katarzyny, Joanny, Kseni i Olimpii; świadczą o wychowaniu i priorytetach, które tym niezwykłym młodym Osobom przyświecają. Świadczą też o ich rodzicach, bez których te sukcesy nie byłyby możliwe. No i świadczą o naszej szkole. Jesteśmy dumni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Z powodu pandemii uroczysta gala wręczenia nagród nie odbyła się stąd brak zdjęć stypendystów w naszym artykule.

Małgorzata Miara – Stępień – dyrektor szkoły
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.