Ku pokrzepieniu serc

SP Wilków
SP Wilków

W listopadzie br. w SP im S. Staszica w  Wilkowie-Osiedlu odbyła się wieczornica patriotyczna pod nazwą „Dla Niepodległej”. Przedsięwzięcie to było jednym z wielu wydarzeń realizowanych w ramach szkolnego projektu edukacyjnego „NIEPODLEGŁA 1918-2018”

Młodzi artyści –uczniowie klas IV-III gim. przygotowali klimatyczne spotkanie , podczas którego zaprezentowali utwory poezji polskiej i znane pieśni patriotyczne. W niezwykle miłej atmosferze uczestnicy  spotkania, w tym przedstawiciele władz gminnych i powiatowych oraz społeczności lokalnej, mieli okazję powrócić do tych najważniejszych wydarzeń historii Polski lat 1918-2018.

Wieczornica dostarczyła widzom wiele przeżyć i wzruszeń .Z pewnością była niezwykłą formą lekcji historii i patriotyzmu. Spotkanie pokazało  jak wielka uwagę w kształtowaniu postaw postaw młodych ludzi ma tradycja i promowanie postaw obywatelskich.

Dla uczniów naszej szkoły „patriotyzm” nie jest archaiczne, ale wciąż aktualne i bardzo ważne- tak ważne jak dążenie do bycia dobrym obywatelem niepodległego państwa.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.