Drzwi otwarte dla logistyków

logistycy.zsz
logistycy.zsz

Logistycy z Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi zapraszają ósmoklasistów i gimnazjalistów na drzwi otwarte, które odbędą się 17 maja.

Logistyk to specjalista w dziedzinie zaopatrzenia, dystrybucji, ekonomii, komunikacji i transportu. Jego zadaniem jest dostarczyć właściwy towar klientowi w zamówionej przez niego ilości i w jak najkorzystniejszej cenie, w czasie do zaakceptowania przez obydwie strony. Logistyk zajmuje się więc zarządzaniem procesem planowania, zaopatrzenia i przepływu towarów od producenta do konsumenta, obsługuje i zarządza magazynami i dostawą towarów oraz realizuje procesy transportowe i spedycyjne.

W trakcie nauki w ZSZ uczniowie obywają dwie 4-tygodniowe praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych, centrach dystrybucji, centrach logistycznych oraz w przedsiębiorstwach transportowo-spedycyjnych, gdzie mają okazję wcielić się w rolę pracownika i wykonywać rzeczywiste zadania związane z wybranym kierunkiem kształcenia.

Dodatkowo uczniowie pogłębiają wiedzę zdobywaną w szkole podczas wizyt studyjnych do przedsiębiorstw logistycznych oraz podczas wykładów i zajęć praktycznych na uczelniach wyższych we Wrocławiu.

 Nauczyciele przedmiotów logistycznych

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.