Borgers podjął współpracę ze złotoryjską szkołą

Podpisanie umowy o współpracy, Borgers, ZSZ, 2018 Fot. Archiwum własne
Podpisanie umowy o współpracy, Borgers, ZSZ, 2018

Umowa o współpracy i wsparciu patronackim pomiędzy firmą  Borgers Polska a złotoryjskim Zespołem Szkół Zawodowych została podpisana w obecności uczniów klas logistycznych.

Oddział firmy Borgers Polska wchodzi w skład LSSE w podstrefie Złotoryja. Firma specjalizuje się w produkcji systemów wygłuszeniowych do samochodów ciężarowych . W 2017 roku firma wystartowała na naszym rynku pracy oferując zatrudnienie dla około 100 osób, docelowo w przedsiębiorstwie znajdzie zatrudnienie  600 osób.

Współpraca i wsparcie patronackie firmy Borgers dotyczą Technikum Logistycznego, wchodzącego w skład złotoryjskiego ZSZ. Technikum funkcjonuje już od 5 lat i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży klas gimnazjalnych. Pierwsi absolwenci Technikum Logistycznego zasilili szeregi firm z terenu powiatu złotoryjskiego, znajdując zatrudnienie w przedsiębiorstwach z grupy TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Część z nich podjęła studia na wyższych uczelniach o profilu logistycznym.

Dzięki wsparciu finansowemu firmy możliwe będzie zakupienie pomocy dydaktycznych. Współpraca będzie również dotyczyła  praktyk uczniowskich i wglądu w najnowocześniejsze procesy produkcyjne.

Umowa została podpisana przez dyrektora szkoły Jana Kotylaka i dyrektora zarządzającego Borgers Marko Krnjajic, w obecności starosty Ryszarda Raszkiewiczai dyrektora  Borgers Polska Łukasza Późniaka. (na zdjęciu)


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.