Targi edukacyjno-zwodowe

Targi edukacyjno-zawodowe 2016 Fot. Archiwum własne
Targi edukacyjno-zawodowe 2016

Targi edukacyjno-zawodowe odbędą się tradycyjnie w Zespole Szkół Zawodowych im. mjra. H. Sucharskiego 19 października 2017r. Nowością będzie "Aleja Odkrywania Talentów".

Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotoryi  zaprasza firmy i instytucje do przygotowania i przeprowadzenia interaktywnej prezentacji stanowiska pracy (prezentacje ukazujące specyfikę pracy w zawodzie, np. ubiór, wykorzystywane narzędzia, produkty, proces produkcji, wyniki pracy). Szkoły będą miały możliwość prezentacji oferty edukacyjnej, talentów uczniów i ofert klas  przedstawionych w sposób praktyczny. Zamysłem organizatorów jest stworzenie wizualizacji  zawodu, aby młodzi ludzi zdobyli jak najpełniejszą wiedzę odwiedzając dane stanowisko.

W tym roku nowością będzie tzw. "Aleja Odkrywania Talentów", czyli specjalnie przygotowane stanowiska, na których będzie można spróbować swoich sił, wykonując np. zadania manualne lub wziąć udział w profesjonalnych testach doradczych i poznać dokładnie swoje predyspozycje zawodowe.
Podobnie jak w roku ubiegłym na Wystawców i Uczestników będą czekały miłe upominki. Informacje o realizowanych działaniach będą umieszczane na bieżąco na www.pup.zlotoryja.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniami objął Starosta Powiatu Złotoryjskiego Ryszard Raszkiewicz

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.