Tydzień Kariery w Złotoryi rozpoczęty!

Ogólnopolski Tydzień Kariery Fot. Archiwum własne
Ogólnopolski Tydzień Kariery

Już dzisiaj webinarium:Jak wspierać uczniów w podejmowaniu decyzji zawodowych? Jutro o 18:00 uczniowie spotkają się on-line pod hasłem „Bądź autorem własnej kariery”. Na oba webinaria zapisało się wielu uczestników - informuje Anna Sarczyńska.

20 października (czwartek) o godz. 10.00 - Targi edukacyjno-zawodowe w Zespole Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Złotoryi (lista wystawców), a w piątek (21.10.2016) debata poświęcona rynkowi pracy i edukacji. Piątkowe spotkanie rozpocznie wręczenie nagród dla laureatów konkursów plastycznych zorganizowanych z okazji OTK, nad którymi Patronat Honorowy objął Starosta Złotoryjski Ryszard Raszkiewicz. Nagrodzone prace będzie można podziwiać już w czwartek podczas targów edukacyjno-zawodowych.


Przez cały tydzień chętni mogą skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcami zawodowymi (w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi, Al. Miła 18), na temat planowania kariery zawodowej, określenia preferencji i zainteresowań zawodowych czy sporządzenia dokumentów aplikacyjnych - przypomina Anna Sarczyńska


 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.