Senator funduje wyjazd na spotkanie z prezydentem USA

PIS Złotoryja Fot. Archiwum własne
PIS Złotoryja

W związku z przyjazdem do Polski Donalda Trumpa  - prezydenta Stanów Zjednoczonych – Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wspólnie z Biurem Senatorskim Krzysztofa Mroza – Senatora RP organizują bezpłatny wyjazd do Warszawy.

Chcę umożliwić udział mieszkańcom Kotliny Jeleniogórskiej w tym historycznym wydarzeniu – mówi senator Krzysztof Mróz. Z Jeleniej Góry i Złotoryi planowany jest wyjazd autokaru w nocy z środy na czwartek 6 lipca 2017 r. Po przyjeździe do Warszawy ok. godziny 10:00 uczestnicy udadzą się na plac Krasińskich, aby wysłuchać przemówienia prezydenta Donalda Trumpa. Na placu Krasińskich obecne będą również najwyższe władze państwowe. Następnie uczestnicy będą mogli wsiąść udział w pikniku polsko – amerykańskim  z udziałem wojsk z obu krajów, który odbędzie się na Stadionie Narodowym. Planowane jest także zwiedzanie Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem nastąpi powrót do Jeleniej Góry.

Zachęcam wszystkich mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej i ziemi złotoryjskiej do zapisywania się w moim biurze senatorskim na wyjazd do Warszawy – mówi senator Krzysztof Mróz. Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 16:00 w biurze w Jeleniej Górze przy ul. Długiej 4/5 lub telefonicznie pod nr tel. 508 833 028, lub pisząc na adres e-mail:  senator.kmjg@gmail.com lub w biurze w Złotoryi przy ul. Reymonta 5 w czwartki w godzinach od 15:00 do 17:00 tel. 514 206 900 lub 508 833 028 – do wyczerpania miejsc. Wyjazd jest bezpłatny.

Biuro Senatora
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.