Poszukiwanie zmysłu natury

AJANIC 1 Fot. Archiwum własne
AJANIC 1

Zapraszam serdecznie wszystkich czytelników portalu zlotoryjanie.pl na wystawę moich prac. Jestem rodowitą złotoryjanką, urodziłam się w 1991 roku. Obecnie studiuję malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – ukończyłam pierwszy rok nauki na uczelni. Swoją przyszłość wiążę z działalnością artystyczną – zwłaszcza z malarstwem. Pasjonuję się także naturą, zwierzętami, psychologią, indywidualnym rozwojem człowieka i wszelkimi niewyjaśnionymi tajemnicami życia.

Aktywność twórcza jest dla mnie ścieżką poznania świata – w tym siebie – a więc samej Istoty. Jednym z najważniejszych motywów działalności artystycznej jest odkrycie własnej drogi ujawnienia twórczego. Nie jest tak, że uczymy się obserwować wyłącznie świat zewnętrzny – inspiracją jest nasze wnętrze. Aby dzieło, które powstaje, mogło być wartościowe także w sposób bardziej obiektywny, warto by podejmowało pewien problem np. malarski. Nie można skupiać się na poprawności, aczkolwiek akademickie malarstwo pomaga w uzyskaniu swobody i uwierzeniu we własne siły twórcze.

Wiem, że by stworzyć to, co się zamierzam, powinnam osiągnąć pewną świadomość. Przekazywany obraz nigdy nie będzie doskonałym odzwierciedleniem tego co widzimy i czujemy. Chodzi tylko o zbliżenie się do naszego zamysłu. Trzeba poczuć Wolność – zrozumieć, że to my wybieramy (świadomie i podświadomie) co powstanie z naszego działania artystycznego. Świadomość Twórcza jest najważniejszym aspektem kreacji. Osiągnięcie jej jest trudne i takie jest moje zadanie. Nad tym pracuję i pracować będę, bo droga poznania i rozwoju nigdy się nie kończy.

Wszystkich chętnych raz jeszcze zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac, a tych, którzy nie znajdą czasu na swoją stronę

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.