Mareczek już jeździ swoim "Mareczkowozem"

Kilometry dobra
Kilometry dobra

Wszyscy SUPER Darczyńcy, Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji ANIMUS w ramach akcji Kilometry Dobra uzbierali 26.050,49 zł to 595,06 metrów (1m = 44 zł) czyli ponad 0,5 kilometra!

Akcja trwała 3 miesiące od 01 marca do 31 maja 2015 r. Jest to nasz wspólny SUKCES – Darczyńców,  Koordynatorów, Wolontariuszy, ANIMUSowych Przyjaciół i ludzi o dobrym sercu – DZIĘKUJEMY! – mówi Prezes i fundraiser Fundacji ANIMUS Łucja Marchaj-Miller.

Tak WIELKI sukces zawdzięczamy ponad 140 wolontariuszom, ponad 250 darczyńcom i przepracowanym setkom godzin oraz dobrym mediom, które od samego początku intensywnie nagłaśniały kampanię i cele zbiórki Fundacji ANIMUS. Wszyscy ludzie dobrej wolo bardzo chętnie angażowali się w wydarzenia towarzyszące kampanii Kilometry Dobra m.in. Test COOPERA – 22.03.2015 r., Biegnij z ANIMUSem – 01.05.2015 r., Charytatywne Płuczki podczas II Mistrzostw Polski w Płukaniu Złota Osób z Niepełnosprawnością – 29.05.2015 r. oraz zbiórka w Szkole Podstawowej w Wilkowie-Osiedlu, w Szkole Podstawowej w Rokitnicy, w Gimnazjum w Wilkowie-Osiedlu, w Szkole Podstawowej Nr 1 w Złotoryi, w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi oraz Finał kampanii w Rynku w Złotoryi w dniu 31.05.2015 r.

W dniu 17 grudnia 2015 r. Fundacja ANIMUS przekazała Mareczkowi jego piękny „MARECZKOWÓZ” tj. samochód osobowy przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych. Radość Mareczka była ogromna, a widok uśmiechniętej buzi bezcenny. Mamy jeszcze więcej powodów do dumy i radości bowiem z zebranych środków zostało sfinansowanych ponad 35 godzin terapii w rodzinach, w ramach Funduszu Na Ratunek Rodzinie. Kampania Kilometry Dobra dla Podopiecznych Fundacji ANIMUS także dla Mareczka była największą radością i nadzieją na lepsze życie. Wszystkim Darczyńcom ANIMUSa, Ambasadorowi akcji Robercie Kuriata, Mediom, Koordynatorom, Wolontariuszom czyli Zwycięzcom – DZIĘKUJEMY!

Na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz na nowy 2016 rok życzymy wszystkim by siejąc dobro z nami ANIMUSami zbierali szczęście każdego dnia.


 

Marta Marchaj

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.