Koniec remontu w maju

ul. Wojska Polskiego Fot. Archiwum własne
ul. Wojska Polskiego

Trwają prace remontowe na ulicy Wojska Polskiego w Złotoryi. Do końca kwietnia wykonawca robót ma wylać ostatnią warstwę asfaltu na przeważającej części drogi wojewódzkiej.

                                                            

W drugiej połowie kwietnia położona zostanie ostatnia, ścieralna warstwa jezdni na liczącym ponad kilometr odcinku od ul. Lubelskiej do ul. Hożej. Asfalt ma być wylewany jednym ciągiem, bez spoin, co powinno zapewnić większą trwałość w użytkowaniu drogi.

Ostatnim etapem remontu ul. Wojska Polskiego będą prace na jezdni pomiędzy ul. Hożą i pl. Reymonta. Rozpoczną się na przełomie kwietnia i maja. Potrwają ok. 3 tygodni. To jeden z najbardziej newralgicznych odcinków w systemie komunikacyjnym Złotoryi. Jego wyłączenie z ruchu, choćby tylko częściowe, oznaczać będzie największe jak dotąd utrudnienia związane z modernizacją głównej drogi przez miasto.

Tymczasowa organizacja ruchu przewiduje, że w stronę Jeleniej Góry samochody będą jeździć remontowanym fragmentem ul. Wojska Polskiego, natomiast w przeciwnym kierunku pojadą ulicami Hożą, Słowackiego i Krzywoustego. Objazdem będą mogły się poruszać tylko pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 8 t.

Modernizacja ul. Wojska Polskiego ma się zakończyć do 31 maja tego roku.

zlotoryja.pl
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.