Kary dla dla mieszkańców Wilczej, Szczęśliwej i Lubelskiej!

kanalizacja deszczowa.jpg Fot. Archiwum własne
kanalizacja deszczowa.jpg

W związku z zakończeniem inwestycji "Przebudowa kanalizacji deszczowej w rejonie ulic:Wilczej, Szczęśliwej i Lubelskiej" Urząd Miejski wzywa mieszkańców do przyłączenia posesji do sieci kanalizacji deszczowej najpóźniej do 30 czerwca 2022. Jednocześnie grozi karą grzywny o bliżej nieokreślonej na razie kwocie każdemu, kto się do nakazu nie zastosuje.

Nic dziwnego, że mieszkańcy wymienionych ulic są oburzeni. Kiedy budowali swoje domy, gospodarowali ogródki i chodniki wokół posesji, takich wymogów nie było. Nie każdy dom ma wykonany trójnik do wpięcia. To teraz ma wynająć firmę, zdemolować sobie działkę, asfalt, zrobić wpięcie i wylać ponownie asfalt? To ogromna inwestycja i nie każdego na to stać. Jest zrozumiałe, jeśli takie wymogi stawia się wtedy, kiedy ktoś buduje dom, wie na co się decyduje i jakie warunki musi spełnić.

Dlatego radny Paweł Maciejewski organizuje w piątek- 10 września 2021- spotkanie przy ulicy Szczęśliwej na rondzie, na które zaprosi burmistrza i osoby zajmujące się sprawą kanalizacji w urzędzie. Miejmy nadzieję, że decydenci przybędą i odpowiedzą na pytania zbulwersowanych i zaskoczonych taką decyzją mieszkańców.

kanalizacja.jpgTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.