Jedyna taka defilada w Polsce wydarzy się w Gminie Zagrodno

OSP w Brochocinie
OSP w Brochocinie

Strażacka Defilada z okazji Dnia Niepodległości to jedyne takie wydarzenie w Polsce! 11 listopada przez wszystkie miejscowości Gminy Zagrodno przejedzie Defilada Wozów Ochotniczych Straży Pożarnych.

W ten sposób kolumna udekorowanych wozów, w akompaniamencie syren i klaksonów, uczci Święto Niepodległości.

W wydarzeniu wezmą udział wszystkie jednostki OSP z Gminy Zagrodno: OSP Zagrodno, OSP Grodziec, OSP Olszanica, OSP Radziechów, OSP Brochocin i OSP Wojciechów.

Cieszymy się, że w tym roku również odbędzie się Defilada Wozów Strażackich Ochotniczych Straży Pożarnych. Mimo trudnego czasu, z jakim aktualnie mierzy się cała Polska, możemy w ten symboliczny sposób uczcić Dzień niepodległości. To ważna data dla wszystkich mieszkańców naszej Gminy. Dziękujemy jednostkom OSP również za tę służbę. Od trzech lat 11 listopada z niecierpliwością nasłuchujemy strażackich klaksonów.”- mówi Wójt Gminy Zagrodno Karolina Bardowska

Pomysł na takie obchody Dnia Niepodległości zrodził się w 2018 roku i będzie to już trzecia edycja wydarzenia, które spotyka się z dużym entuzjazmem wśród mieszkańców Gminy Zagrodno i całego regionu. Defilada Wozów OSP zaplanowana jest na godz. 10:00-12:15.


fot. OSP w Brochocinie


defiladatekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.