Jarmark Bożonarodzeniowy już w niedzielę - 17 grudnia!

Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy

Po raz kolejny w Klasztorze Franciszkanów w Złotoryi zorganizowany  zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy. Początek punktualnie o godzinie 13.00.

Wydarzenie nie potrzebuje reklamy, bo wszyscy zainteresowani wiedzą jak wspaniała i ciepła  atmosfera panuje w trakcie jarmarku. Uczestnikom udziela się świąteczny nastrój, który rozgrzewa zebranych, bez względu na to jak niska jest temperatura na dworze.
W tym roku oprócz wystawców, kawiarenki i stałych punktów programu pojawią się występy wokalne: Klub Senior+ ,Złota Leszczyna - Parafialny Zespół Muzyczny oraz premierowo  zespół , który powstał przy stowarzyszeniu Hortus " Złote Nutki".

Pod choinką przed kościołem staną piękne sanie Mikołaja ze Stajni Szeryfa.

Zapraszamy do robienia zdjęć i wsparcia zbiórki na rzecz Martyny Durachty, naszej koleżanki i partnerki w wielu wydarzeniach.

Swoje stoisko będą miały także dziewczyny, które prowadzą zbiórkę na rzecz małej złotoryjanki Nadii. Przed wejściem będzie kuchnia polowa z pyszną grochówką nalewaną przez Marcina Zawiślaka i Stowarzyszenie Weteranów działań poza granicami kraju.

Jarmark otworzy o godzinie 13 Proboszcz wspólnie z Gwardianem naszej parafii. Serdecznie zapraszamy!

                             Beata Majewska

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.